Toyota C-HR 2022 z zaawansowanym systemem multimedialnym

Toyota Smart Connect i odświeżoną wersją wyposażenia Style

2021-11-17

Na początku 2022 roku zadebiutuje nowa Toyota C-HR z rocznika modelowego 2022. Do wyposażenia tego modelu dodany zostanie m.in. nowy system multimedialny Toyota Smart Connect z usługami łączności internetowej i bezprzewodowymi aktualizacjami. Pojawi się nowy lakier – Deep Amethyst, który w wersji GR Sport będzie zestawiony z dachem w kolorze fortepianowej czerni. Wersja Style z kolei zyska nowe 18'' felgi aluminiowe i nową tapicerkę.

System multimedialny nowej generacji Toyota Smart Connect z łącznością internetową, nowy lakier Deep Amethyst dostępny dla wersji GR Sport w kompozycji z czarnym dachem oraz udoskonalona wersja wyposażenia Style – to wszystko otrzymuje Toyota C-HR z rocznika 2022.

System multimedialny Toyota Smart Connect

Nowy zaawansowany system multimedialny Toyota Smart Connect, dostępny w wersjach Style, Executive i GR Sport, posiada funkcje łączności internetowej, a dzięki większej mocy obliczeniowej działa szybciej i bardziej intuicyjnie.

System Toyota Smart Connect oferuje 8” ekran dotykowy w rozdzielczości HD na konsoli centralnej, zapewniając natychmiastowy dostęp do wielu inteligentnych usług łączności. Wśród nich znajdziemy nawigację z usługami w chmurze, dzięki czemu błyskawicznie otrzymamy informacje o zdarzeniach drogowych. Nowy moduł DCM (Data Communication Module) zapewnia niezależną, standardową łączność samochodu z internetem, nie wymagając żadnych dodatkowych kosztów za transmisję danych przez pierwsze cztery lata. W ten sposób korzystanie z aplikacji i inteligentnych usług odbywa się bez wykorzystywania pakietu danych w telefonie. Kierowca ma ponadto do dyspozycji nowego agenta głosowego, który rozpoznaje naturalne, konwersacyjne polecenia do obsługi multimediów i nawigacji.

System multimedialny posiada automatyczną aktualizację przez internet, a za pośrednictwem interfejsu Apple CarPlay* łatwa integracja ze smartfonem przebiega bezprzewodowo.

Toyota C-HR 2022

Jako opcja dostępny jest także system multimedialny Toyota Smart Connect Pro®. Jego nawigacja zawiera szczegółowe informacje o trasach, mapy miast 3D, oznakowanie autostrad i lokalizacje stacjonarnych fotoradarów, a dodatkowo może działać także w trybie off-line.

W cenę zakupu pojazdu z czteroletnim pakietem Toyota Smart Connect wliczone są: nawigacja w chmurze, informacje o parkingach i zdarzeniach drogowych, bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania oraz agenta głosowego.

Nowa konfiguracja Toyoty C-HR Style

Najpopularniejszą wersją wyposażenia Toyoty C-HR w Europie, odpowiadającą za ponad połowę całkowitej sprzedaży, jest Style. Dużą popularnością cieszy się ona również w Polsce – wybrało ją 35% klientów decydujących się na zakup tego modelu.

Konfiguracja wersji Style posiada nową tapicerkę, która łączy tkaninę i detale wykonane ze skóry ekologicznej, srebrną linię dekoracyjną na desce rozdzielczej i obiciach przednich drzwi oraz 18” felgi aluminiowe w nowym wzorze. Ponadto wyróżnia się przyciemnianymi tylnymi szybami, chromowanymi listwami w oknach oraz światłami głównymi i do jazdy dziennej w technologii LED. Wewnątrz kabiny znajdziemy wykończenia w kolorze Piano Black, czarną podsufitkę, skórzaną kierownicę i gałkę dźwigni skrzyni biegów, podgrzewane przednie fotele oraz regulację odcinka lędźwiowego w fotelu kierowcy. Wersja Style to także czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz standardowy pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense poszerzony o układ detekcji przeszkód podczas manewrów (ICS).

Toyota C-HR 2022
Nowy lakier Deep Amethyst

Paleta kolorów nadwozia dostępnych dla Toyoty C-HR z rocznika 2022 poszerzona została o nowy lakier Deep Amethyst. W najwyższej wersji GR Sport łączy się on z kontrastującym dachem w kolorze fortepianowej czerni. Jest to dziesiąty lakier w ofercie crossover, a zarazem dziewiąta kompozycja dwukolorowa.

Toyota C-HR 2022 będzie dostępna w sprzedaży już na początku przyszłego roku. Koszt najtańszej wersji Comfort z napędem hybrydowym 1.8 o mocy 122 KM to 113 200 zł. Zamówienia na ten model można składać w przedsprzedaży samochodów z rocznika 2022, dodatkowo zyskując rabat sięgający nawet 2 300 zł. Ponadto podczas zakupu można otrzymać rabat 1 000 zł na dowolnie wybrane akcesoria i korzyści sięgające 2 790 zł na zabezpieczenia antykradzieżowe.

*Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

Dowiedz się więcej

Nowy ranking firmy INFO-EKSPERT Nowy ranking firmy INFO-EKSPERT Toyota C-HR liderem względem wartości rezydualnej Toyota liderem rynku Toyota liderem rynku 5857 rejestracji modeli marki w styczniu Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Sprawdź szczegóły Toyota C-HR Black Edition Toyota C-HR Black Edition Poznaj wersję specjalną hybrydowego crossovera Toyota C-HR w nowej wersji GR Sport Toyota C-HR w nowej wersji GR Sport Dostępna już od stycznia 2021 roku Nowa Toyota C-HR GR SPORT czeka tuż za rogiem. Nowa Toyota C-HR GR SPORT czeka tuż za rogiem. Zarejestruj się, aby dowiedzieć się więcej. Hybrydy pomostem do aut elektrycznych Hybrydy pomostem do aut elektrycznych Poznaj dokonania Toyoty Toyota ponownie liderem na polskim rynku Toyota ponownie liderem na polskim rynku Sprawdź dane z lutego 2020 roku Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Ponad milion sprzedanych aut w 2019 roku Dni Otwarte w salonach Toyoty Dni Otwarte w salonach Toyoty Sprawdź atrakcyjne rabaty, poznaj nowości Samochód rodzinny Samochód rodzinny Jaki kupić? Najlepszy SUV Najlepszy SUV Jaki wybrać?