1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Chcesz dołączyć do naszego zespołu profesjonalistów?

W Jaworski Auto czekamy zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i na otwarte umysły chętne do nauki! Aktualnie do naszego zespołu we Włocławku poszukujemy:

Doświadczonego SPECJALISTY DS. KREDYTÓW, LEASINGÓW I UBEZPIECZEŃ  wyślij swoje CV poprzez FORMULARZ REKRUTACYJNY

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów finansowych (kredyt, leasing, najem) klientom kupującym samochody nowe i używane
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem po zakupie samochodu oraz ofertowanie i sprzedaż wznowień produktów ubezpieczeniowych
  • Realizacja planów sprzedaży i celów biznesowych
  • Kontakt z dostawcami usług finansowych
  • Obsługa administracyjna usług finansowych zgodnie z ustalonym w firmie procesem i wytycznymi
  • Raportowanie danych zgodnie ze standardami dostawców usług finansowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum roczne w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i / lub finansowych
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata w bezpośredniej obsłudze klienta indywidualnego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność planowania pracy i ustalanie priorytetów
  • Systematyczność, dokładność i rzetelność
  • Orientacja na Klienta i jego potrzeby (empatia, umiejętność słuchania oraz cierpliwość)
  • Praktyczna znajomość pakietu Office (szczególnie Excel i Word)
  • Czynne Prawa jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu oraz w 2 soboty w miesiącu
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i regulaminowy system premiowy
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z funduszu socjalnego
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilność zatrudnienia w firmie, która na rynku jest już od 25 lat
  • Ścieżkę szkoleń dedykowanych dla stanowiska pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole

Doświadczonego DORADCY DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ - wyślij swoje CV poprzez FORMULARZ REKRUTACYJNY

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży flotowej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych oraz identyfikowanie potencjału sprzedażowego
  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów Biznesowych
  • Współpraca z Działem Kredytów, Leasingów i Ubezpieczeń oraz Działem Serwisu w zakresie sprzedaży dodatkowych produktów
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy marki
  • Bieżące raportowanie w systemie CRM
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz marki na rynku lokalnym

  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta Biznesowego
  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania długofalowej współpracy z Klientami
  • Empatia i cierpliwość w relacjach z Klientami
    Prawo jazdy kat. B

  • Różne formy zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ścieżkę szkoleń dedykowanych stanowisku
  • Pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole

Chcesz dołączyć do zespołu światowego lidera innowacyjności i technologii? Zmień swoją rzeczywistość na lepsze i zostań częścią firmy Toyota Jaworski Auto – organizacji, która łączy najwyższą jakość obsługi klienta, prestiż marki Toyota z wieloletnią i najwyższą w regionie pozycją na rynku motoryzacyjnym.

Każda wspaniała podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku!

Data publikacji: 04.04.2024r.