1. Serwis i akcesoria
  2. Oryginalne części

Oryginalne części Toyoty

ORYGINALNE CZĘŚCI TOYOTY

Niedościgniona jakość i legendarna niezawodność

Jakość Odwiedzając Autoryzowany Serwis Toyoty, zyskujesz pewność, że w Twoim samochodzie zamontowano oryginalną część, idealnie dopasowaną do specyfikacji Twojego auta.
Bezpieczeństwo Oryginalne części Toyoty wyprodukowano zgodnie z wyśrubowanymi normami jakościowymi koncernu, co zwiększa poziom bezpieczeństwa jazdy.
Niezawodność Najwyższe standardy jakościowe stosowane w procesie produkcji oryginalnych części przekładają się na niezawodność Twojej Toyoty!
Oszczędność Oryginalne części są w 100% dopasowane do Twojej Toyoty, co pozytywnie wpływa na utrzymanie osiągów i zużycia paliwa na optymalnym poziomie.
Gwarancja Oryginalne części zamienne Toyoty objęte są minimum roczną gwarancją*, a wybrane elementy (np. akumulatory) objęte są 3-letnią gwarancją fabryczną. * Nie dotyczy materiałów eksploatacyjno-obsługowych, wskazanych w publikacji Toyoty „Serwis i Gwarancja”.
Atrakcyjna cena odsprzedaży Eksploatacja pojazdu zgodnie z zaleceniami producenta i przy użyciu oryginalnych części Toyoty pozytywnie wpływa na jego cenę odsprzedaży.
logo

Sprawdź, co oferuje najlepszy autoryzowany serwis w Polsce!

Zadbamy o każdą Toyotę hybrydową, benzynową i z silnikiem wysokoprężnym. Zastosujemy oryginalne części, oleje i akcesoria Toyoty, a na wybrane części i usługi zaproponujemy obniżki sięgające nawet 30%.

Jakość nie do podrobienia

Na rynku europejskim dostępne są części, które na pierwszy rzut oka wyglądają niemal jak części oryginalne. Są oferowane w sfałszowanych opakowaniach, do złudzenia przypominających swoje oryginalne odpowiedniki, jednakże ich jakość znacząco odbiega od standardów Toyoty. Wyprodukowano je bowiem z materiałów o niższej jakości, stąd ich zastosowanie jest ryzykowne – czy to z uwagi na bezpieczeństwo jazdy, czy też konieczność częstszej wymiany.

Koncern Toyota dba o optymalne działanie Twojego samochodu, dlatego zaleca stosowanie części zamiennych pochodzących z pewnego źródła.

Sprawdź, dlaczego oryginalnej jakości nie można podrobić: