Umów się na przegląd

WITAJ W SERWISIE TOYOTY

Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele korzystnych propozycji. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

GWARANCJA TOYOTA RELAX

To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz cieszyć się korzyściami, które daje nowa gwarancja Toyoty, przez wiele lat. Gwarancję Relax możesz cyklicznie przedłużać nawet do 10 lat / 185 000 km przebiegu auta (co pierwsze nastąpi). Koniecznie sprawdź szczegóły!

Sprawdź teraz

DODATKOWE UBEZPIECZENIA. KOMFORT I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Toyota Zdjęcie

NA DŁUŻSZE I KRÓTSZE WOJAŻE

Sprawdź korzyści dla Ciebie przy zakupie dodatkowego ubezpieczenia Ergo Hestia Travel oferowanego w programie ubezpieczeń Toyoty przy zakupie ubezpieczenia OC/AC:

  • niezbędna i natychmiastowa pomoc w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół,
  • leczenie chorób przewlekłych bez limitu wieku,
  • leczenie związane z zachorowaniem na COVID-19 (zakres ubezpieczenia na Europę lub cały świat),
  • atrakcyjne stawki,
  • szeroki wybór wariantów ubezpieczenia.
Skontaktuj się z doradcą
Toyota Zdjęcie

NA DWA I NA CZTERY KÓŁKA

Przy zakupie polisy OC w PZU w programie ubezpieczeń Toyoty możesz zdecydować się również na ubezpieczenie UTO, czyli UBEZPIECZENIE TRANSPORTU OSOBISTEGO.

JAK TO DZIAŁA?

Z ubezpieczeniem UTO zyskujesz dodatkową ochronę od odpowiedzialności cywilnej związaną z użytkowaniem roweru, hulajnogi elektrycznej, segwaya czy wózka inwalidzkiego. Ochrona jest bardzo przydatna w przypadku kolizji spowodowanej przez użytkownika.

Skontaktuj się z doradcą
Toyota Zdjęcie

COMFORT PAY. SERWIS OD RĘKI. PŁATNOŚĆ NA RATY

Comfort Pay to wygodna możliwość kredytowania usług związanych z eksploatacją Twojego samochodu. Możesz z niej skorzystać przy serwisowaniu auta lub zakupie akcesoriów. Usługę wykonasz od razu, a pierwszą ratę płacisz dopiero za miesiąc.

ODKRYJ WSZYSTKIE KORZYŚCI:

  • Cały proces przebiega bezpośrednio u Dilera.
  • Naprawa auta od ręki, oprocentowanie od 0%. Wybrane stacje oferują RRSO 0% w Comfort Pay bez oprocentowania lub 9%, RRSO 28,87% w Comfort Pay z oprocentowaniem. Finansowanie dostępne przy kosztach usługi już od 500 zł. Możliwość rozłożenia kosztu usługi na 10,12 lub 24 wygodne raty.
Skontaktuj się z doradcą