PRZEGLĄDY, DIAGNOSTYKA, NAPRAWY, NOWY PROGRAM GWARANCYJNY TOYOTA RELAX DLA AUT UŻYWANYCH


AUTORYZOWANY SERWIS TOYOTY POZOSTAJE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
TOYOTA RELAX
Gwarancja Toyota Relax to święty spokój nawet przez 10 lat – teraz Toyoty po przeglądzie Relax w ASO dostają gwarancję Toyota Relax (zwykle na rok / 15 000 km). Kolejny przegląd Relax to nowa gwarancja.
EXPRESS SERVICE
Dla Kierowcy liczy się czas, dlatego w Toyota Express Service przegląd auta trwa o połowę krócej. Co ważne, prace serwisowe wykonuje równolegle dwóch mechaników, z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu.

Usługa dostępna u wybranych Dilerów Toyoty.
POMOC DROGOWA
Przeciwności losu nie da się przewidzieć, ale można się do nich dobrze przygotować. Awaria, kolizja, uszkodzenie lub wandalizm – profesjonalna pomoc drogowa Toyoty zapewni Ci pełne wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.
PROGRAM UBEZPIECZEŃ TOYOTY
Program Ubezpieczeń Toyoty to spokój i pewność. Likwidacja szkody odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych obsługi autoryzowanego serwisu, przy użyciu oryginalnych części producenta.
COMFORT PAY
Serwis od ręki. Płatność na raty. Comfort Pay to wygodna możliwość kredytowania usług związanych z eksploatacją Twojego samochodu, np. płatności za serwis lub zakup akcesoriów.
SERWIS DOBRYCH CEN
Serwis Dobrych Cen to specjalna oferta serwisowa dla samochodów nieobjętych już 3-letnią gwarancją fabryczną, obejmująca najpopularniejsze usługi mechaniczne w rozsądnych cenach.