Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę

Aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w systemie finansowo-księgowym;
  • Księgowanie raportów kasowych;
  • Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych;
  • Rozliczanie i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych i kont księgi głównej;
  • Sporządzanie raportów i zestawień wg potrzeb przełożonych;

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w  księgowości,
  • Wykształcenie  ekonomiczne;
  • Znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego i bilansowego ;
  • Obsługa komputera, a w szczególności pakietu MS Office, głównie Excel;
  • Zdolności analityczne, rzetelność i dokładność
  • Terminowość i  systematyczność.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna.

Cv z aktualną klauzulą prosimy przesyłać na adres: j.binczarska@toyota.wloclawek.pl

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Włocławek, Bydgoszcz

Do osoby zatrudnionej na stanowisku Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Kluczowych Klientów będzie należało:

  • Analiza potrzeb i rozszerzanie zakresu współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Profesjonalna obsługa Klientów, zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Prezentowanie spółki w najważniejszych spotkaniach biznesowych oraz eventach
  • Realizacja planów sprzedaży samochodów oraz usług

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do firm
  • Bardzo dobra znajomość rynku biznesowego w woj. kujawsko-pomorskim
  • Czynne prawo jazdy kat. B i duże doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Dobra znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej
  • Poszukujemy osób ambitnych, konsekwentnych w dążeniu do określonego celu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawę + premię uzależnioną od wyników własnej pracy
  • Pracę w bardzo dobrze prosperującej i rozwijającej się organizacji z dużymi możliwościami rozwoju dla pracowników
  • Bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i wszystkich członków jego rodziny

Proszę przysyłać tylko aktualne CV ze zdjęciem wraz z klauzulą poufności na adres mailowy i.koczorowski@toyota.bydgoszcz.pl

OK