1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

CZAS NA ZMIANĘ SAMOCHODU?


Zajmiemy się tym.Zalety sprzedaży samochodu w Toyota Jaworski Auto:

 

Bezpieczna i szybka transakcja

Gotówka od ręki

Minimum formalności

Darmowa wycena

Skup aut wszystkich marek

Możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu

Pomoc przy wypowiedzeniu ubezpieczenia OC

 

Skup samochodów Włocławek

Planujesz sprzedać auto, ale nie masz czasu na szukanie kupca? Zapraszamy do skupu samochodów we Włocławku. Szybko wycenimy pojazd i przygotujemy umowę. Wszystkie przeprowadzane u nas transakcje są bezpieczne, a gotówka jest sprawnie przelewana lub przekazywana od ręki.

Chcąc spieniężyć pojazd, nie trzeba już wystawiać ogłoszeń i kontaktować się z potencjalnymi nabywcami. Wystarczy udać się do profesjonalnego skupu samochodów, takiego jak nasza firma we Włocławku, gdzie wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą Państwa przez cały proces związany ze zbyciem auta. Powierzenie tego zadania fachowcom to oszczędność czasu i pieniędzy. Skupujemy samochody osobowe wszystkich marek i w różnym stanie. Zapewniamy jasne warunki umowy i wysokie standardy obsługi.

Od wielu lat działamy na polskim rynku. Mamy duże grono zadowolonych klientów, którzy nam zaufali i chętnie wracają realizując kolejne umowy kupna lub sprzedaży. Doradzamy w wyborze najlepszych rodzajów umów i form rozliczenia, np. leasing samochodowy we Włocławku oraz pakietów ubezpieczeń do zakupionych pojazdów. Wygląd, wnętrze i stan techniczny samochodów jest różny, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej wyceny.

Dlaczego warto oddać auto do skupu samochodów?

Oddanie auta do skupu samochodów to przede wszystkim wygodne rozwiązanie. Nie trzeba na własną rękę wrzucać ogłoszeń w Internecie i czekać (czasem nawet miesiącami) na kupca, ani martwić się o zrobienie jak najlepszych zdjęć oferowanego auta. Pracownicy salonu szybko kontaktują się z klientem i czuwają nad przebiegiem procesu związanego z wyceną, podpisaniem umowy, przekazaniem dokumentów i finalizowaniem transakcji. Osoba zbywająca pojazd nie musi martwić się o formalności.

Zarejestrowany skup samochodów działa na przejrzystych zasadach. Zawierane umowy mają jasne warunki i objęte są ochroną prawną przewidzianą dla tego rodzaju porozumień. W profesjonalnym skupie otrzymamy dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu, dzięki czemu po sprzedaży można udać się od razu do wydziału komunikacji. W naszym salonie jest możliwość oddania auta w rozliczeniu, co zmniejsza koszty nabycia nowego pojazdu. Ponadto, nie trzeba się martwić praniem tapicerki, czy czyszczeniem drobnych elementów wyposażenia. Choć wyższą cenę można uzyskać za czyste auto, to w skupie przyjmujemy także brudne egzemplarze. Zatrudniamy fachowców, którzy przygotowują samochody do sprzedaży piorą, czyszczą i myją.

Na proponowaną cenę pojazdów oddawanych do rzetelnego skupu samochodów we Włocławku składa się kilka czynników. Często wpływ na wycenę ma popyt na określone pojazdy, a także:
  • marka,
  • model,
  • rocznik,
  • wyposażenie,
  • moc i pojemność silnika,
  • przebieg,
  • stan techniczny,
  • stan wizualny (lakier, tapicerka),
  • historia samochodu (serwisowanie, uszkodzenia).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do środy. Chętnie opowiemy o szczegółowych warunkach odsprzedaży samochodu. Ustalimy termin spotkania i przygotujemy wszystkie dokumenty niezbędne do zawarcia umowy.

Wyceń samochód

 


Szczegóły w salonie: