1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
18 lutego 2024

DNI OTWARTE nowej Toyoty C-HR

Napędzana zachwytem nowa Toyota C-HR
 
Serdecznie zapraszamy na DNI OTWARTE nowej Toyoty C-HR!
Poznaj ten wyjątkowy model i skorzystaj z wyjątkowej oferty.
Zapraszamy do naszego salonu w dniach 26 lutego -2 marca 2024.
Więcej informacji na naszym Facebooku DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Zapraszamy!

Poznaj nową Toyotę C-HR

Nowa Toyota C-HR

Wyjątkowy Wygląd Toyoty C-HR

Nowa Toyota C-HR charakteryzuje się aerodynamicznym nadwoziem i opływowym profilem coupé. Sprawia to, że auto jest bardzo zwinne i stabilne, a jednocześnie ciche i oszczędne

Na perfekcyjny design nowej Toyoty C-HR składa się wiele detali. Z przodu drapieżny wygląd tego samochodu podkreślają wyszukane reflektory w technologii LED i imponujący grill.

Dach panoramiczny posiada specjalne powłoki izolujące kabinę i utrzymujące ciepło w zimie, a chłód w lecie. Brak konieczności stosowania rolety zmniejsza wagę i zwiększa przestrzeń wewnątrz auta.

Komfortowa kabina nowej Toyoty C-HR została stworzona z myślą o kierowcy i wyposażona w nowoczesne rozwiązania. Przemyślane detale dają poczucie harmonii.


Zelektryfikowana i elektryzująca Toyota C-HR

Zwinna i responsywna, nowa Toyota C-HR łączy inspirujące osiągi ze zwinnością hatchbacka. Do wyboru masz dwa napędy hybrydowe, a także nową hybrydę plug-in, która oferuje niezwykłe przyspieszenie i pełnię możliwości auta elektrycznego.  

Jeszcze bezpieczniejsza Toyota C-HR
Technologia, która chroni

Nowa Toyota C-HR została wyposażona w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu.

Toyota T-Mate to najnowsza generacja systemów bezpieczeństwa zawierająca m.in. pakiet Toyota Safety Sense.

Toyota C-HR jest wyposażona w technologię zapewniającą bezpieczeństwo, która stale monitoruje otoczenie i ostrzega Cię o potencjalnych zagrożeniach.

Asystent bezpiecznego wysiadania z pojazdu (SEA)
Asystent wykorzystuje radar systemu monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM), co zapobiega otwarciu drzwi w momencie, gdy z tyłu nadjeżdżają pojazdy lub rowerzyści. Jeżeli system wykryje możliwość kolizji, wyświetlone zostanie ostrzeżenie wizualne na lusterku i wyświetlaczu oraz wyemitowany zostanie sygnał dźwiękowy.Konfigurator Toyoty C-HR
 

Wybierz swoją konfigurację


Umów się na Jazdę próbną