1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
21 czerwca 2023

Prestiżowa nagroda ICHIBAN dla salonu we Włocławku

Mamy To! Prestiżowa nagroda ICHIBAN

Autoryzowany dealer Toyota Jaworski Auto już po raz piąty  otrzymał prestiżową nagrodę Ichiban przyznawaną najlepszym salonom Toyoty w Europie. Tym samym jest jedynym dealerem w Polsce, który ma ich aż tyle na swoim koncie. W tym roku nagrodę Ichiban otrzymał salon Jaworski Auto we Włocławku.

"Ichiban" - to prestiżowa nagroda, którą Toyota Motor Europe (TME) przyznaje co roku tylko nielicznym dealerom. Ichiban po japońsku oznacza „numer jeden”. Każdego roku ponad 2500 europejskich Dealerów Toyoty walczy o ten zaszczyt. Jako jedyni w Polsce zdobyliśmy ją aż 5-krotnie. To dla nas największe możliwe wyróżnienie.

Ichiban to nagroda za zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta. Nagradzani są najlepsi sprzedawcy detaliczni w Europie nie tylko za ich wyniki w sprzedaży i doświadczenie klientów, ale także za wykraczanie poza obszary zrównoważonego rozwoju, usługi mobilności i wkład w życie społeczne. W tym roku otrzymał ją salon Jaworski Auto we Włocławku. Gratulujemy całemu zespołowi, bo to Wasze starania zostały najwyżej ocenione przez Klientów Toyota.