1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
28 maja 2024

Dni otwarte nowej Toyoty Yaris Cross

Odkryj Nową Toyotę Yaris Cross

Zapraszamy na DNI OTWARTE nowej Toyoty Yaris 10-15 czerwca 2024 do naszego salonu we Włocławku, ul. Okrężna 2g.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszego profilu na Facebooku

Umów się na jazdę próbną

 

NIE DAJ SIĘ POWSTRZYMAĆ z nową Toyotą Yaris Cross

Toyota Yaris Cross

We współczesnym świecie otwartym na nowe możliwości Yaris Cross to samochód, który oferuje jeszcze więcej. Połączenie kompaktowych wymiarów i zwinności miejskiego auta z wszechstronnością, technologią i wysoką pozycją za kierownicą rodem z SUV-a pozwala Ci poruszać się tak, jak chcesz.

JEDŹ DALEJ Z HYBRYDĄ

Toyota Hybryda

Poruszaj się pewnie od pierwszej do ostatniej chwili. Do wyboru masz dwa samoładujące się napędy hybrydowe, które oferują doskonałe osiągi i oszczędność. Nie musisz iść na kompromisy – Yaris Cross ma wystarczająco energii, by dowieźć Cię dokładnie tam, gdzie chcesz.

Yaris Cross - WYRÓŻNIAJĄCA SIĘ STYLISTYKA 

Yaris Cross

Inteligentny design Toyoty Yaris Cross zwiększa przyjemność z jazdy. Kompaktowe wymiary i wysoka pozycja za kierownicą sprawiają, że jest to auto stworzone do życia w mieście. Przestronne wnętrze w połączeniu z dynamiczną stylistyką na zewnątrz mówią wszystko: oto mały samochód z dużymi ambicjami.

ZAWSZE W ZASIĘGU 

Nowa Toyota

Yaris Cross otwiera przed Tobą świat nowych możliwości dzięki intuicyjnej technologii. Ruszaj w drogę z systemem multimedialnym Toyota Smart Connect, dzięki któremu łatwo podłączysz urządzenia zewnętrzne do ekranu dotykowego 10,5". Digital Cockpit – cyfrowy wyświetlacz na tablicy wskaźników (12,3"), nawigacja oparta na danych w chmurze oraz zdalne aktualizacje sprawią, że zawsze będziesz o krok do przodu.

Toyota Włocławek

Zarezerwuj już dziś 

Szczegółowe informacje
Jaworski Auto Sp. z o.o 
ul. Okrężna 2G, Włocławek
tel. +48 54 411 26 66