1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Program Toyota Plus jest programem sprzedaży samochodów używanych przez Autoryzowane Stacje Dilerskie Toyoty w Polsce.


Uczestniczymy w programie sprzedaży samochodów używanych. W naszym salonie we Włocławku mogą Państwo wybrać solidne auto w przystępnej cenie. Stan techniczny dostępnych pojazdów jest szczegółowo sprawdzany. Upewniamy się, że auta z naszego skupu samochodów we Włocławku mają sprawne hamulce, a koła i znajdujące się na nich opony są zdatne do użytku. Kontroli podlega także wnętrze pojazdu, stan nadwozia i podwozia.

W ramach programu Toyota Plus Klient zyskuje:

  • 12 miesięcy gwarancji serwisowej
  • 12 miesięcy nieodpłatnej pomocy assistance
  • sprawdzony stan techniczny i udokumentowaną historię pojazdu
  • możliwość wymiany auta w ciągu 30 dni od daty zakupu
  • możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków finansowania pojazdu
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia samochodu

Informujemy również o możliwości pozostawienia auta w rozliczeniu bez względu na posiadaną markę.
Wycena aut odbywa się na podstawie katalogu Infoekspert po uprzedniej weryfikacji stanu technicznego.

Samochody używane Włocławek

Zakup samochodu używanego to najpopularniejszy sposób nabycia auta, ponieważ są dużo tańsze niż nowe modele. Decydując się na kupno takiego pojazdu, warto postawić na sprawdzony salon, taki jak nasza firma we Włocławku. Pozwala to uniknąć niespodziewanych awarii wynikających ze słabego stanu technicznego auta.

Każdy samochód używany jest dokładnie sprawdzany zarówno wizualnie, jak i pod kątem sprawności poszczególnych mechanizmów i części. Nasi mechanicy z Włocławka mają wysokie kwalifikacje zawodowe i bogate doświadczenie. Nie umknie im żadna awaria, czy zużyty element. Jesteśmy pewni oferowanych aut, dlatego każdy samochód ma roczną gwarancję serwisową. Wszystkie pojazdy mają kompletne, sprawdzone dokumenty.

Mamy bogaty wybór modeli i marek. Każdy znajdzie samochód używany na miarę swoich potrzeb. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby. Pracownicy zapoznają się z Państwa oczekiwaniami i doradzą w wyborze auta. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi i szybką realizację transakcji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Opowiemy o dostępnych samochodach i warunkach kupna.