2019-01-25

TOP1 2018

Sukces Toyoty Włocławek


Włocławski salon Toyoty Jaworski Auto wkracza w nowy rok z tytułem Dealera Roku 2018, a nadchodzące miesiące, w trakcie których Toyota zaprezentuje aż siedem nowych samochodów, zwiastować mogą kolejne rynkowe sukcesy Toyoty we Włocławku.


Toyota Motor Poland od 2008 roku wybiera dealerów marki, którzy w swoich działaniach odnoszą najlepsze wyniki w kraju. W konkursie brane są pod uwagę takie wskaźniki jak zadowolenie klientów, którzy kupili nowe samochody, opinie osób korzystających z serwisu, wzrosty sprzedaży samochodów nowych i używanych, udziały dealera w rynku lokalnym czy liczba klientów, którzy wracają do serwisu po okresie gwarancji. Już po raz drugi z rzędu najwyższe wyniki i tym samym tytuł Dealera Roku 2018 zdobyła firma Jaworski Auto – Autoryzowany Salon i Serwis Toyota we Włocławku, powtarzając sukces z 2017 roku.

  • By wygrać w tym konkursie trzeba w każdej z tych kategorii być najlepszym. Wszyscy dealerzy w sieci Toyoty w Polsce są bardzo zaangażowani i zdeterminowani, by osiągnąć ten zaszczytny tytuł. Różnice pomiędzy salonami są tak małe, że nieco słabszy wynik w jakimkolwiek dziale sprawia, że można utracić szansę na Tytuł Dealera Roku. Pozycję lidera tym bardziej umacnia fakt, że salon Toyota Włocławek zajął też pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu rekomendacji serwisu. - mówi Sebastian Baranowski, kierownik działu handlowego Toyoty Włocławek.