Konfiguruj swoją ToyotęUmów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratę

Aktualne oferty pracy:

Doradca ds. sprzedaży samochodów

Miejsce pracy: Włocławek

Główne zadania:
-sprzedaż nowych i używanych samochodów,
-realizacja planów sprzedażowych pozyskiwanie nowych klientów,
-aktywna praca z bazą klientów CRM,
-aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie własnej bazy kontrahentów,
-reprezentowanie salonu w targach motoryzacyjnych i imprezach branżowych, eventach plenerowych

Wymagania:
-prawo jazdy kat. B,
-wykształcenie minimum średnie,
-doświadczenie w handlu - mile widziane
-umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenie negocjacji handlowych,
-dobra znajomość rynku lokalnego - mile widziane
-umiejętność pracy w zespole,
-duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,
-łatwość nawiązywania kontaktów i budowaniu relacji interpersonalnych,
-doświadczenie lub znajomość branży motoryzacyjnej - mile widziane

Oferujemy:

-ciekawą i pełną wyzwań pracę,
-możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
-motywacyjny system wynagrodzeń,
-umowę o pracę na pełny etat

Aktualne CV ze zdjęciem oraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail podany w danych kontaktowych ogłoszenia.

Prześlij swoje CV (wraz ze zdjęciem) na adres

praca@toyota.wloclawek.pl

Nasza polityka e-prywatności